LK10051R5M-TV
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
LK10051R5M-TV
JLCPCB Part #
C6584715
Package
0402
Description
1.5uH 20@10MHz 20mA 50MHz 950mΩ AEC-Q200 ±20% 0402 Inductors (SMD) ROHS