LK10051R2M-T
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
LK10051R2M-T
JLCPCB Part #
C2048152
Package
0402
Description
1.2uH 20@10MHz 20mA 55MHz 790mΩ AEC-Q200 ±20% 0402 Inductors (SMD) ROHS