LCXNH8080YKL680MJG
MFR.Part #
LCXNH8080YKL680MJG
JLCPCB Part #
C6078812
Description
1.2A 1.3A 210mΩ 68uH AEC-Q200 ±20% 3131 Power Inductors ROHS