LCXNH8080YKL101MJG
MFR.Part #
LCXNH8080YKL101MJG
JLCPCB Part #
C5379974
Package
SMD,8x8mm
Description
1.1A 100uH 1A 280mΩ AEC-Q200 ±20% SMD,8x8mm Power Inductors ROHS