LCXNH8080YBL4R7NJG
MFR.Part #
LCXNH8080YBL4R7NJG
JLCPCB Part #
C5780859
Description
18mΩ 4.1A 4.7uH 5.4A AEC-Q200 ±30% 3131 Power Inductors ROHS