LCXNE3030MKT6R8MN
MFR.Part #
LCXNE3030MKT6R8MN
JLCPCB Part #
C5750034
Package
1212
Description
190mΩ 6.8uH 850mA 850mA AEC-Q200 ±20% 1212 Power Inductors ROHS