LCXNE3030MKT2R2MN
MFR.Part #
LCXNE3030MKT2R2MN
JLCPCB Part #
C7295525
Package
1212
Description
1.37A 1.5A 2.2uH 75mΩ AEC-Q200 ±20% 1212 Power Inductors ROHS