LCXNE3030MKT220MN
MFR.Part #
LCXNE3030MKT220MN
JLCPCB Part #
C7295523
Package
1212
Description
22uH 500mA 500mA 630mΩ AEC-Q200 ±20% 1212 Power Inductors ROHS