LCXNE3030KKT470MN
MFR.Part #
LCXNE3030KKT470MN
JLCPCB Part #
C7295519
Package
1212
Description
2.05Ω 250mA 47uH AEC-Q200 ±20% 1212 Power Inductors ROHS