LCXNE2424MKT6R8MNG
MFR.Part #
LCXNE2424MKT6R8MNG
JLCPCB Part #
C6286328
Package
SMD,2.4x2.4mm
Description
420mΩ 550mA 6.8uH 950mA AEC-Q200 ±20% SMD,2.4x2.4mm Power Inductors ROHS