LCXNE2424MKT2R2MNG
MFR.Part #
LCXNE2424MKT2R2MNG
JLCPCB Part #
C6975140
Package
SMD,2.4x2.4mm
Description
1.7A 140mΩ 1A 2.2uH AEC-Q200 ±20% SMD,2.4x2.4mm Power Inductors ROHS