LCXNE2424KKT220MN
MFR.Part #
LCXNE2424KKT220MN
JLCPCB Part #
C6078804
Package
SMD,2.4x2.4mm
Description
1.47Ω 22uH 300mA 390mA AEC-Q200 ±20% SMD,2.4x2.4mm Power Inductors ROHS