LCXNE2424KKT1R5MN
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
LCXNE2424KKT1R5MN
JLCPCB Part #
C5780851
Package
SMD,2.4x2.4mm
Description
1.16A 1.55A 1.5uH 110mΩ AEC-Q200 ±20% SMD,2.4x2.4mm Power Inductors ROHS