LCXND6060YEL6R3MMG
MFR.Part #
LCXND6060YEL6R3MMG
JLCPCB Part #
C6650871
Description
3.6A 36mΩ 3A 6.3uH AEC-Q200 ±20% 2424 Power Inductors ROHS