LCXND6060YEL680MMG
MFR.Part #
LCXND6060YEL680MMG
JLCPCB Part #
C5780847
Package
2424
Description
1.1A 304mΩ 68uH 950mA AEC-Q200 ±20% 2424 Power Inductors ROHS