LCXND6060YEL2R3NMG
MFR.Part #
LCXND6060YEL2R3NMG
JLCPCB Part #
C6216817
Description
2.3uH 22mΩ 3.6A 6.4A AEC-Q200 ±30% 2424 Power Inductors ROHS