LCXND6060YEL101MMG
MFR.Part #
LCXND6060YEL101MMG
JLCPCB Part #
C6078799
Package
2424
Description
100uH 466mΩ 750mA 900mA AEC-Q200 ±20% 2424 Power Inductors ROHS