LCXND6060WKL100MMG
MFR.Part #
LCXND6060WKL100MMG
JLCPCB Part #
C5780842
Description
1.5A 1.9A 10uH 125mΩ AEC-Q200 ±20% 2424 Power Inductors ROHS