LCXND6060WHL470MMG
MFR.Part #
LCXND6060WHL470MMG
JLCPCB Part #
C7295510
Package
2424
Description
1A 300mΩ 47uH 920mA AEC-Q200 ±20% 2424 Power Inductors ROHS