LCXND6060WHL330MMG
MFR.Part #
LCXND6060WHL330MMG
JLCPCB Part #
C5750014
Description
1.1A 1.1A 220mΩ 33uH AEC-Q200 ±20% 2424 Power Inductors ROHS