LCXND6060WHL220MMG
MFR.Part #
LCXND6060WHL220MMG
JLCPCB Part #
C6286322
Package
2424
Description
1.3A 1.3A 135mΩ 22uH AEC-Q200 ±20% 2424 Power Inductors ROHS