LCXND6060WHL1R5NMG
MFR.Part #
LCXND6060WHL1R5NMG
JLCPCB Part #
C6650865
Description
1.5uH 16mΩ 4.2A 5.1A AEC-Q200 ±30% 2424 Power Inductors ROHS