LCXND6060MKT1R5NMG
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
LCXND6060MKT1R5NMG
JLCPCB Part #
C6286314
Package
2424
Description
1.5uH 2.1A 2.6A 67mΩ AEC-Q200 ±30% 2424 Power Inductors ROHS