LCXND6060MKT100MMG
MFR.Part #
LCXND6060MKT100MMG
JLCPCB Part #
C5750006
Package
2424
Description
10uH 1A 1A 200mΩ AEC-Q200 ±20% 2424 Power Inductors ROHS