LCXND5050YKL220MMG
MFR.Part #
LCXND5050YKL220MMG
JLCPCB Part #
C7295507
Package
SMD,4.9x4.9mm
Description
1.4A 1.5A 126mΩ 22uH AEC-Q200 ±20% SMD,4.9x4.9mm Power Inductors ROHS