LCXND5050YAL2R2NMG
MFR.Part #
LCXND5050YAL2R2NMG
JLCPCB Part #
C6650855
Package
SMD,4.9x4.9mm
Description
2.2uH 22mΩ 3.7A 5A AEC-Q200 ±30% SMD,4.9x4.9mm Power Inductors ROHS