LCXND5050XAT100MMG
MFR.Part #
LCXND5050XAT100MMG
JLCPCB Part #
C7295502
Package
SMD,4.9x4.9mm
Description
1.7A 10uH 2.1A 70mΩ AEC-Q200 ±20% SMD,4.9x4.9mm Power Inductors ROHS