LCXND5050WKT6R8MMG
MFR.Part #
LCXND5050WKT6R8MMG
JLCPCB Part #
C5780830
Package
SMD,4.9x4.9mm
Description
1.6A 1.6A 6.8uH 90mΩ AEC-Q200 ±20% SMD,4.9x4.9mm Power Inductors ROHS