LCXND5050WKT220MMG
MFR.Part #
LCXND5050WKT220MMG
JLCPCB Part #
C6584007
Package
SMD,4.9x4.9mm
Description
22uH 260mΩ 900mA 900mA AEC-Q200 ±20% SMD,4.9x4.9mm Power Inductors ROHS