LCXND5050WKT150MMG
MFR.Part #
LCXND5050WKT150MMG
JLCPCB Part #
C7215227
Package
SMD,4.9x4.9mm
Description
1.1A 1.1A 15uH 165mΩ AEC-Q200 ±20% SMD,4.9x4.9mm Power Inductors ROHS