LCXND5050WEL1R0NMG
MFR.Part #
LCXND5050WEL1R0NMG
JLCPCB Part #
C7295496
Package
SMD,4.9x4.9mm
Description
16mΩ 1uH 4.4A 5.8A AEC-Q200 ±30% SMD,4.9x4.9mm Power Inductors ROHS