LCXND5050PKT1R2NMG
MFR.Part #
LCXND5050PKT1R2NMG
JLCPCB Part #
C7215219
Package
SMD,4.9x4.9mm
Description
1.2uH 2.4A 3.8A 45mΩ AEC-Q200 ±30% SMD,4.9x4.9mm Power Inductors ROHS