LCXND5050KKT4R7MMG
MFR.Part #
LCXND5050KKT4R7MMG
JLCPCB Part #
C6650851
Package
SMD,4.9x4.9mm
Description
1.15A 1.2A 145mΩ 4.7uH AEC-Q200 ±20% SMD,4.9x4.9mm Power Inductors ROHS