LCXND4040TKL6R8MDG
MFR.Part #
LCXND4040TKL6R8MDG
JLCPCB Part #
C5749976
Package
1616
Description
1.45A 1.6A 6.8uH 98mΩ AEC-Q200 ±20% 1616 Power Inductors ROHS