LCXND4040TKL470MDG
MFR.Part #
LCXND4040TKL470MDG
JLCPCB Part #
C5780820
Package
1616
Description
440mA 47uH 600mA 650mΩ AEC-Q200 ±20% 1616 Power Inductors ROHS