LCXND4040TKL221MDG
MFR.Part #
LCXND4040TKL221MDG
JLCPCB Part #
C7295487
Package
1616
Description
170mA 220uH 275mA 3.8Ω AEC-Q200 ±20% 1616 Power Inductors ROHS