LCXND4040MKL2R2MDG
MFR.Part #
LCXND4040MKL2R2MDG
JLCPCB Part #
C6889458
Package
1616
Description
1.65A 1.65A 2.2uH 60mΩ AEC-Q200 ±20% 1616 Power Inductors ROHS