LCXND4040KKL2R2MDG
MFR.Part #
LCXND4040KKL2R2MDG
JLCPCB Part #
C5662782
Package
1616
Description
1.2A 1.2A 2.2uH 85mΩ AEC-Q200 ±20% 1616 Power Inductors ROHS