LCXND4040KKL1R0NDG
MFR.Part #
LCXND4040KKL1R0NDG
JLCPCB Part #
C6889456
Package
1616
Description
1.9A 1uH 2A 56mΩ AEC-Q200 ±30% 1616 Power Inductors ROHS