LCXND4040KKL100MDG
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
LCXND4040KKL100MDG
JLCPCB Part #
C7215210
Package
1616
Description
10uH 300mΩ 620mA 620mA AEC-Q200 ±20% 1616 Power Inductors ROHS