LCXND3030QKT6R8MNG
MFR.Part #
LCXND3030QKT6R8MNG
JLCPCB Part #
C5780814
Package
1212
Description
160mΩ 6.8uH 870mA 870mA AEC-Q200 ±20% 1212 Power Inductors ROHS