LCXND2020MKT2R2M0G
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
LCXND2020MKT2R2M0G
JLCPCB Part #
C5379981
Package
SMD,2x2mm
Description
1.35A 1.35A 107mΩ 2.2uH AEC-Q200 ±20% SMD,2x2mm Power Inductors ROHS