LCXHF6060YEL1R5NMR
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
LCXHF6060YEL1R5NMR
JLCPCB Part #
C6216802
Package
2424
Description
1.5uH 10A 14mΩ 3.4A AEC-Q200 ±30% 2424 Power Inductors ROHS