LCRNJ12575GL680MN
MFR.Part #
LCRNJ12575GL680MN
JLCPCB Part #
C6286275
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
2.1A 2.78A 68uH 90mΩ AEC-Q200 ±20% SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS