LCRNJ12575GL470MN
MFR.Part #
LCRNJ12575GL470MN
JLCPCB Part #
C6286273
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
2.95A 3.6A 47uH 51.5mΩ AEC-Q200 ±20% SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS