LCRNJ12575GL220MN
MFR.Part #
LCRNJ12575GL220MN
JLCPCB Part #
C5780796
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
22uH 26mΩ 4.05A 5.5A AEC-Q200 ±20% SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS