LCRNJ12565GL100MN
MFR.Part #
LCRNJ12565GL100MN
JLCPCB Part #
C5749922
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
10uH 19.9mΩ 4.75A 6A AEC-Q200 ±20% SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS