LCRNJ10145GL220MN
MFR.Part #
LCRNJ10145GL220MN
JLCPCB Part #
C5781633
Package
SMD,10.1x10.1mm
Description
2.3A 2.87A 22uH 57mΩ AEC-Q200 ±20% SMD,10.1x10.1mm Power Inductors ROHS