LCRNJ10145GL100MN
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
LCRNJ10145GL100MN
JLCPCB Part #
C7215172
Package
SMD,10.1x10.1mm
Description
10uH 27mΩ 3.1A 4.22A AEC-Q200 ±20% SMD,10.1x10.1mm Power Inductors ROHS