LCMGG160808T221RG
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
LCMGG160808T221RG
JLCPCB Part #
C6078735
Package
0603
Description
1 170mΩ 220Ω@100MHz 900mA ±25% 0603 Ferrite Beads ROHS